O nas

Wychodząc naprzeciw trendom oraz wymaganiom rynku pragniemy Państwu zaoferować najwyższej jakości, trwały druk UV wykonany na szkle. Ma on zastosowanie na wszelakich innych powierzchniach: kabiny prysznicowe, przestrzenie między szafkami, fronty i blaty mebli, witryny sklepowe i wiele innych.

Nowoczesny styl i ciekawa forma obrazu na szkle to doskonałe połączenie designu i funkcjonalności. Wydruki są trwałe, odporne na ścieranie i przebarwienia, posiadają dużą głębie kolorów przez co są bardzo realistyczne.

Tylna ściana kuchni odgrywa ważną rolę. Chroni ściany przed tłustymi wyciekami podczas gotowania i innymi zabrudzeniami, ma również kluczowe znaczenie dla wyglądu i stylu kuchni. Szklana oprawa jest wyjątkowo nowoczesna i elegancka. Materiał jest odporny na ciepło, trwały, łatwy do czyszczenia i dostępny w niewiarygodnej liczbie kolorów. Szklaną ścianę można zaprojektować tak, aby pasowała do każdego stylu życia i gustu.

1

Panele szklane

Wnętrze z użyciem szklanych paneli jest ciekawym rozwiązaniem w kuchni, łazience oraz w każdym innym pomieszczeniu Twojego domu. Optycznie powiększy przestrzeń oraz nada jej niebanalny, nowoczesny wygląd. Szkło na ścianę, z którego wykonane są panele jest hartowane i ma grubość 4 lub 6 mm. Dzięki hartowaniu szkło zyskuje odporność na uderzenia, temperaturę i naprężenia. Stosujemy szkło odbarwione OPTIWHITE, które jest pozbawione zieleni tradycyjnego szkła float i nie przekłamuje koloru.

Cennik paneli szklanych dla naszych partnerów można uzyskać kierjąc zapytanie na adres mailowy:

info@panele-szklane.pl

info@wielkidruk.pl

pod nr telefonu:

+48 881 276 399

+48 533 642 303

Producent paneli szklanych oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pomiaru, montażu, doradztwa oraz projektowania dekoracji wykonywanych na szybach hartowanych. Mają one wszechstronne zastosowania i są bardzo wytrzymałe i odporne na wodę, temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.

Panele szklane wykonywane są dokładnie pod wymiar i występują w wersji jednokolorowej lub z dowolnym zadrukiem. Takie szyby hartowane można założyć, jako panele kuchenne, chroniące ścianę nad blatem roboczym, lub jako ścianki prysznicowe a łazience, a także jako efektowne dekoracje w salonie lub w biurze. Panele szklane to tania alternatywa dla glazury i mogą ją zastępować.

Close Menu