Montaż paneli szklanych

Nasza firma jest producentem paneli szklanych na wymiar i oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i montażu. Proces zamówieniowy po kontakcie i wysłaniu zapytania ze strony klienta przebiega szybko i sprawnie. W pierwszej kolejności umawiamy się na pomiar w domu kontrahenta, w odpowiednim dla niego terminie, aby dokładnie pomierzyć i określić rozmiar szyby. Jest to konieczny etap, aby mieć pewność, że płyta będzie dokładnie pasowała.

Wizyta w miejscu montażu panela szklanego daje również możliwość określenia ostatecznego wyglądu i funkcjonalności produktu, np. w przypadku płyt kuchennych określenia dokładnego miejsca na gniazdka oraz rodzaju podświetlenia. Ważne jest również ustalenie metody instalacji szyby. W przypadku tworzenia nowych aranżacji możliwe są dwa typy założenia płyty: przyklejenie jej bezpośrednio do ściany, co jest tańszą opcją, lub wykorzystanie w tym celu profili. Ta druga alternatywa jest bardziej polecana, ponieważ daje więcej możliwości, na przykład montaż bezpośrednio na starych kafelkach w przypadku remontu. Jednak także, gdy nie trzeba nic zakrywać, ten wariant jest bardziej efektowny i pozwala na założenie na krawędziach pod szybą oświetlenia LED, co znacznie uatrakcyjnia i wyróżnia taki panel.

Panele szklane z grafiką

W następnej kolejności ustalamy wzór, jaki ma znajdować się na szkle. Dajemy możliwość nadruku dowolnego obrazu, może to być grafika dostarczona przez klienta, jeden z naszych, gotowych wzorów, lub coś nowego, zaprojektowanego przez firmowego grafika zgodnie z życzeniami i wskazówkami zamawiającego. W naszej ofercie znajdują się także panele szklane lakierowane dostępne w dowolnym kolorze wybranym według palety RAL. Po zaakceptowaniu stworzonej wizualizacji, która ma na celu jak najdokładniejsze zobrazowanie wyglądu końcowego, przychodzi pora na wykonanie i montaż panela szklanego. 

Usługa założenia gotowej płyty przebiega bardzo szybko, co jest kolejną zaletą szyb hartowanych nad glazurą. Ich funkcjonalność i estetyka w niczym nie ustępują płytkom ceramicznym, a dają znacznie więcej możliwości pod względem wyboru designu. Klient może mieć na ścianie dokładnie taki wzór, zdjęcie, lub obraz, jako sobie wymarzy.

Close Menu