Wycena

Cennik montażu paneli szklanych

Cena montażu w Warszawie paneli szklanych do kuchni, łazienki i innych pomieszczeń przez naszą firmę, jest zależna od wielu czynników, w związku z tym wyceny przygotowujemy indywidualnie pod zapytanie klienta. Prosimy o wypełnienie formularza odpowiadającego na kilka pytań dotyczących wielkości i wyglądu produktu, a odeślemy ofertę. Panele szklane są robione dokładnie na wymiar, dlatego w podanej klientowi cenie zawarta jest kompleksowa propozycja obejmująca koszt szyby oraz montażu, a także pomiar, dostawę i projektowanie grafiki, jeżeli taka wersja produktu zostanie wybrana. 

Zamawiając panele szklane w Warszawie, można wybrać tanią opcję materiału — szyba typu float, która ma tradycyjny zielonkawy odcień, lub skorzystać z materiału Optiwhite, który jest w 100% przezroczysty i idealnie odwzorowuje naniesione odcienie. Inną kwestią do rozważenia jest wzór, oferujemy jednobarwne panele szklane w wersji lakierowanej, lub zadrukowane dowolną grafiką, która może być dostarczona przez klienta, lub wybrana spośród oferowanych przez nas projektów.

Poza powyższymi czynnikami i wielkością szkła hartowanego na końcową cenę wpływ mają również: 

  • sposób montażu — tania wersja na klej (tylko w przypadku instalacji bezpośrednio na ścianie) lub na profilach (możliwość założenia pyty również na istniejące kafelki);
  • rodzaj podświetlenia — najtańszą opcją jest brak świateł, ale polecamy założenie całościowego oświetlenia LED za panelem, które daje piękny efekt, możliwe jest także założenie lamp podszafkowych;
  • ilość otworów pod gniazdka;
  • warstwa hydrofobowa, która zabezpiecza szybę przed zabrudzeniami i zaciekami i sprawia, że jej czyszczenie jest łatwiejsze.
Close Menu